  • Cod produs: KLG01753
  • Cod produs: KLG01753
  • Viewed: 4
  • Disponibilitate: În Stoc Furnizor
295 Lei
Comandă telefonic
  • Set chei fulie alternator 30 piese
  • utilizare VW, Audi, Seat, Mercedes Benz, Renault, BMW, Ford Renault, Fiat, etc
    hex. 22mm x 30mmL
    28.6mm x 28.1mm hex - 22.1mm hex x 32mmL
    hex. 28mm x H19 x 35mmL
    H28 x H21
    hex. H17 x H21
    35mm with 4 pins
    hex. 17mm x 35mmL x ?12,3mm
    hex. 33 dinti x 15mm x 17.5mm, hex. 33 teeth x 15mm, hex. 33 dinti x 22mm, hex. 33 dinti x 17mm
    hex. H17 / H19
    hex. 38mm cu 3 pini
    M10 x 64mmL
    6pc hex. 10mm x 75mmL
    H10 x 70mmL
    3/8" M10 x 90mmL cu 31 dinti
    1/2" x H8 x 120mmL
    1/2" x M10 x 140mmL
    1/2" x M10 x 113mmL cu 33 dinti
    1/2" x T50 x 113mmL cu 33 dinti
    Adaptor 1/2" H10
    H10 x 50mmL
    Adaptor 17mm hex x 35mmL x 14.8mm
    1/4" H10 x 50mmL
Plată online
Preț corect
Suport clienți
0/50 opinii
Spune-ţi opinia
Produse asemănătoare
Set chei alternatoare 13piese
197 Lei
Bosch, Magneti Marelli, etc T50 L = 113mm M10 L = 113mm cap 33 colturi 6-kt. 15mm cap 33 colturi 6..
-7%
Cheie fulie alternator Ford 2.0 2.2 TDDi TDCi
109 Lei 117 Lei
Cheie fulie alternator Ford EcoBlue TDCi
145 Lei
Cheie fulie alternator Ford EcoBlue TDCicalitate superioara..
Set chei alternatoare 13piese
197 Lei
-7%